FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Kwatery sprawdzone i warte polecenia
Autor Wiadomość
andy67

Wysłany: Czw 14 Mar, 2013   

Z dala od zgiełku i ludzi, w głuszy i dziczy ...

... ale z ciepłą wodą, prysznicem, wucetem, mikrowelą, tv sat, internetem i zasięgiem ?

To nie ma :)

Garbaty

Wysłany: Pią 15 Mar, 2013   

Na początek wystarczy łazienka i kawałek prądu :D

ostrożnie

Wysłany: Nie 26 Maj, 2013   

Witam,
poszukuję kwatery w okolicach dworców pks pkp lub ew. ronda kuźnickiego koniecznie z pełnym aneksem kuchennym (tak żeby można było samemu gotować). Jadę z babcią, która nie może jeść wszystkiego i jest po udarze, więc ograniczenia fizyczne też spore- dlatego szukam kwatery z dobrą komunikacją. Może ktoś potrafi mi pomóc. Jestem studentką, więc cena też ma znaczenie:D

uszba

Wysłany: Pon 22 Lip, 2013   

andy67 napisał/a:
Praktycznie od zawsze zatrzymuję się w hoteliku "Pod Piórem" na Jaszczurówce. Mają też jedynki, co do cen to dokładnie się nie orientuję bo jako stały klient :-) jestem traktowany mocno ulgowo.

http://www.gabrysia.com.pl/polindex.htm

Andy, czy ten email adres jest aktualny? Można zarezerwować emailowo?

uszba

Wysłany: Pon 22 Lip, 2013   

. dybuk

andy67

Wysłany: Wto 23 Lip, 2013   

uszba napisał/a:
andy67 napisał/a:
Praktycznie od zawsze zatrzymuję się w hoteliku "Pod Piórem" na Jaszczurówce. Mają też jedynki, co do cen to dokładnie się nie orientuję bo jako stały klient :-) jestem traktowany mocno ulgowo.

http://www.gabrysia.com.pl/polindex.htm

Andy, czy ten email adres jest aktualny? Można zarezerwować emailowo?

Głowy nie dam, nigdy przez maila nie rezerwowałem, lepiej chyba zatelefonować. Możesz powołać się na "pana Andrzeja z Gdańska", czyli stałego bywalca pokoju nr 10. ;) Ostatnio bywam tam rzadziej, co drugi rok, ale wcześniej pomieszkiwałem po dwa, trzy razy rocznie.

mefistofeles

Wysłany: Nie 28 Lip, 2013   

teraz byłem tu (a szukałem 2 dni przed wyjazdem):

http://www.zol.pl/noclegi...n=obiekt&id=332

nie mogę sie niczego uczepic, 40PLN od osoby, łazienka, TV w pokoju (jak ktoś potrzebuje), kuchnio-jadalnia na dole (choć bez kuchenki gazowej), pod samym Nosalem (starczy skoczyć przez płot i lasem można dojść do tamy w Kuźnicach), a i busy do Morskiego Oka stają pod bramą prawie.

uszba

Wysłany: Czw 01 Sie, 2013   

Andy, zarezerwowałam sobie noclegi Pod piórem. Pani bardzo miła i jedyneczka nie za droga, z wyżywieniem. zaliczki nie chciała, powiedziała że jak coś nie wypali to Tobie się dostanie, bo się na Ciebie powołałam.

Basia Z.

uszba napisał/a:
Andy, zarezerwowałam sobie noclegi Pod piórem. Pani bardzo miła i jedyneczka nie za droga, z wyżywieniem. zaliczki nie chciała, powiedziała że jak coś nie wypali to Tobie się dostanie, bo się na Ciebie powołałam.

A kiedy tam będziesz ?

Mi się właśnie wszystko pokopało z planami urlopowymi, bo nie odbędzie się wyjazd który miałam prowadzić (za mało osób się zgłosiło).
Wobec tego jeszcze nie wiem co zrobię z urlopem, mam kilka pomysłów, ale może na chwilę wpadłabym też do Zakopanego.

uszba

Przyjeżdżam autobusem do Myślenic 15.08 rano. Tam muszę znaleźć dowóz do Zakopanego. Wracam 21.08. Gdyby Ci ten termin pasował byłoby super. Z tym że jeden z tych dni poświęcam na Martinkę z Gajewskim.

Basia Z.

uszba napisał/a:
Przyjeżdżam autobusem do Myślenic 15.08 rano. Tam muszę znaleźć dowóz do Zakopanego. Wracam 21.08. Gdyby Ci ten termin pasował byłoby super. Z tym że jeden z tych dni poświęcam na Martinkę z Gajewskim.

Wstępnie sobie rezerwowałam urlop 12.08-23.8, muszę na dwa tygodnie (co najmniej 10 dni roboczych lub 15 dni w całości obok siebie), bo wtedy mi przysługuje tzw. "grusza" czyli dla mnie około 1000 zł (piechotą nie chodzi). Mogę ten urlop ewentualnie o kilka dni przesunąć ale nie za bardzo, bo w terminach 31.08, potem 7-8.09 i kolejne weekendy już mam "zaklepane" kolejne wycieczki zarobkowe.
Dopiero dziś dostałam potwierdzenie, że z tamtego pierwotnie planowanego wyjazdu niestety nic nie wyjdzie (i nie da się ukryć, że mam z tego powodu doła), więc teraz na szybko będę wymyślała coś zastępczego. A to znowu zależy od tego kiedy będą miały czas i ochotę moje koleżanki, z którymi chcę się umawiać. Mam kilka pomysłów.

Prawdopodobnie skończy się na kombinacji dwóch lub trzech wyjazdów. Jeżeli bym wpadła to raczej w okolicach 18.08. Ale dam znać, jak już coś wymyślę.

andy67

uszba napisał/a:

Wezmę to na klatę ;-)

Przyjemnego pobytu :)

uszba

Wysłany: Pią 02 Sie, 2013   

Basia Z. napisał/a:
Jeżeli bym wpadła to raczej w okolicach 18.08.

Jak się uda to już się cieszę!

andy67 napisał/a:
Wezmę to na klatę ;-)

Gentelman 8)

andy67 napisał/a:
Przyjemnego pobytu

Dziękuję.

Ula

uszba napisał/a:
Przyjeżdżam autobusem do Myślenic 15.08 rano. Tam muszę znaleźć dowóz do Zakopanego. Wracam 21.08.

Ja będę w tych terminie w Tatrach, dokładnie na taborze w Morskim Oku, gdybyś była gdzieś w tych okolicach, to chętnie bym się z Tobą zobaczyła. :-)

uszba

Cytat:
Ja będę w tych terminie w Tatrach, dokładnie na taborze w Morskim Oku, gdybyś była gdzieś w tych okolicach, to chętnie bym się z Tobą zobaczyła

Mam w telefonie Twój numer ale nie wiem czy jest jeszcze aktualny. Napisz na priva. Jasne że Cię znajdę! Tylko że pewnie będziesz zajęta. Dlatego zdzwonię i się dogadamy.

Ula

Numer telefonu mam wciąż ten sam, czyli masz aktualny. E,tam aż tak zajęta to pewnie nie będę. Ja tam lubię też poleniuchować w górach, po ciężkiej pracy. :-) Jakby co to się zdzwonimy. :-)

Basia Z.

Ja się jeszcze odezwę w przyszłym tygodniu, bo na razie ustalam plany.

andy67

uszba napisał/a:
Basia Z. napisał/a:
Jeżeli bym wpadła to raczej w okolicach 18.08.

Jak się uda to już się cieszę!

andy67 napisał/a:
Wezmę to na klatę ;-)

Gentelman 8)

andy67 napisał/a:
Przyjemnego pobytu

Dziękuję.

Liczę na jakaś relację z tego wyjazdu ;)

Dragan

Wysłany: Śro 07 Sie, 2013   

Witajcie :)
Poszukuje noclegu na Słowacji, gdzie mógłbym się wybrać z 18 miesięcznym dzieckiem, zawsze jechałem w ciemno i coś się znalazło, a z dzieckiem to nie wiem czy taki system jest rozsądny :P Warunki: blisko elektriczki, parking i jakieś dziecięce udogodnienia (piaskownica czy inne pierdoły) no i cena żeby atrakcyjna była i gospodyni miła i ładna ;) dzięki za sugestie. Wybieram się pojutrze, pozdrawiam.

weronika

Wysłany: Śro 07 Sie, 2013   

Ja mieszkałam tutaj z rocznym maluchem: http://www.villamenhardi.sk/
Blisko elektriczki, parking jest zamykany - choć niewielki, niestety nie ma udogodnień dla dzieci. Cena była przystępna, bo 2 lata temu płaciliśmy bodajże 9,5 euro od osoby, dziecko za darmo. Z tym, że to był nasz kolejny nocleg tam, nie wiem jakie ceny są dla "nowych" gości. Możesz skrobnąć maila, właścicielka odpisuje dość szybko.

Odpowiedz do tematu