Kwatery sprawdzone i warte polecenia

Także o noclegach, mapach, pogodzie, literaturze...
Awatar użytkownika
andy67

Post autor: andy67 »

Marta1981 pisze:Ten temat przejrzałam raczej dokładnie i zapisałam całą kartkę z adresami, ale boję się że jak zadzwonię i gospodarz usłyszy że potrzebuję jedynkę i to na około 4 noce, to albo mi rzuci słuchawką, albo krzyknie mi tak jak w ubiegłym roku na dworcu jeden z łapaczy : "1000 zł za noc paniusiu, ha,ha..." Że to niby miało być śmieszne. :think:
Zadzwoń "Pod Pióro" (o ile ci pasuje lokalizacja oczywiście) tam ci nikt nie rzuci kosmiczną ceną za jedynkę.
Każdemu jego Everest...
Marta

Post autor: Marta »

andy - dziękuję serdecznie za podpowiedź. :-)
Awatar użytkownika
Barek

Post autor: Barek »

widze ze to PodPiorem to tez hektar od dworca...polecam kwatere na Chramcowki 28,musisz cofnac sie od dworca w sstrone Tesco,minac ulice Gimnazjalna i po lewej bedziesz miala spory domek i szyld:CzarnyStaw,jezdze tam od ok 10 lat i nawet latem kobitka miala wolne mca,poza sezonem tym bardziej i wiecej niz 35zeta nie wezmie:)jakby niemiala mca to dom pzred nia czy za nia mozna popytac,a zaleta tego wszystkiego ze masz 3min do dworca pks :))
Marta

Post autor: Marta »

Lokalizacja Pod Piórem zaczyna mi pasować ze względu na bliskość tej części gór której jeszcze nie zdeptałam tak dokładnie. Ale dziękuję za każdy namiar. Zawsze to większe możliwości w razie braku miejsc w sprawdzonych kwaterach. :-)
Awatar użytkownika
Szarotka

Post autor: Szarotka »

Luki pisze:Iwona i Paweł Król
ul. Bachledy 11a
604-644-565
http://uiwony.spanie.pl/

Powołaj się na mnie (Łukasz)
Internet przez wi-fi
Byłam, polecam, bardzo mili gospodarze, czyściutko, wygodnie, dobra miejscówka dla rodzin z dziećmi. :) Obok sklep i restauracja, gdzie podają naprawdę pyszne dania.
------------------------------------------
"Bedzie wcioł to mnie ku sobie zabiere..."
Herubin

Post autor: Herubin »

Mam pytanko odnośnie noclegu w schroniskach w Tatrach Słowackich. Czy Chatarzy robią problemy z noclegiem na glebie? :think:
sponsor

Post autor: sponsor »

Gdzie najlepiej ulokować się żeby mieć możliwie łatwy dostęp do słowackich Tatr Zachodnich?
Awatar użytkownika
Alan

Kontakt:

Post autor: Alan »

W Tatrach Zachodnich.
Awatar użytkownika
Basia Z.

Kontakt:

Post autor: Basia Z. »

sponsor pisze:Gdzie najlepiej ulokować się żeby mieć możliwie łatwy dostęp do słowackich Tatr Zachodnich?
Zuberec
PROSPERO

Post autor: PROSPERO »

Absolutnie godne polecenia miejsce w Zakopanem:
http://www.naleczzakopane.pl/

Położenie u wylotu Doliny Białego, ul Zająca czyli przedłużenie Makuszyńskiego.
Do busa na Zamoyskiego kilka minut, Krupowki max. 10 min. Spokojne otoczenie i najważniejsze: pyszne jedzenie. Polecam !
Awatar użytkownika
Czesiek

Kontakt:

Post autor: Czesiek »

http://www.zakopane.maria1.tur1.eu/

Już od 11 lat jeżdżę do Marysi :) z Żonką i Córką.

Ps. W tym roku byliśmy.... 11 dni. :))
Awatar użytkownika
Mic1907

Post autor: Mic1907 »

Kwatera, która jest u mnie oblegana przy każdym pobycie w Zakopcu :

http://www.zol.pl/noclegi/index.php?act ... 7&jak=solo

200 m od dworca PKP, tyle samo od busów na szlaki, tesco itd. W tym roku spędziłem tam z dziewczyną 16 noclegów i nie było na co narzekać.
Każdy ma swój Everest marzeń.
turysta12

Re: Kwatery sprawdzone i warte polecenia

Post autor: turysta12 »

Szarotka pisze:Gdzie mieszkacie będąc w Taterkach? Jaka forma noclegowania jest najtańsza i przy tym najwygodniejsza? Każdy z nas ma pewnie jakieś ciekawe adresy fajnych kwater.Może się powymieniamy? :)
Ja np.od kilku lat nocuję w domku na ulicy Smrekowej niedaleko dworca PKP.Blisko do busików i centrum a jednocześnie zdala od miejskiego zgiełku.Z domku wsaniały widok na Giewont, a jak się podejdzie parę kroków pod górkę to można cieszyć oczy widokiem Doliny Gąsiennicowej. Cena 20-25 zł (nocleg/1osoba).Kiedyś nocowałam w domku na Antałówce.Cenowo to samo,ale wszędzie daleko i warunki też gorsze.

:) Iwona
tutaj
http://pensjonaty-tatry.pl/noclegi-koscielisko.html
Turysta12:)
Gość

Znajdź nocleg w Zakopanem

Post autor: Gość »

znalazłem taką fajna stronkę Noclegi Zakopane z różnymi noclegami w Zakopanem i okolicach. co najważniejsze jest możliwość dodawania komentarzy i oceniania miejsc.
Hipek

Dawno temu :))

Post autor: Hipek »

Dawno ,dawno temu korzystałem z Bazy Noclegowej przy TOPR.
Teraz bywam u byłego jej dzierżawcy : http://noclegi.pl/bednarz
Blisko w góry, bieżące wieści - fajna miejscówka
Awatar użytkownika
Garbaty

Post autor: Garbaty »

Ja gorąco polecam Pokoje gościnne pod Wielką Krokwią, utargowaliśmy niską cenę za pokój dwuosobowy, po przyjeździe okazało się, że przesympatyczna Pani dała nam w ramach promocji dwa pokoje połączone ze sobą urządzone w stylu góralskim, do skoczni 100 m, do Kuźnic niedaleko, do centrum też. Jedynym malutkim minusem była 1 łazienka na dwa pokoje. Bardzo mili ludzie.
Miejsce godne polecenia dla tych, którzy podczas wizyty w Zakopanem planują wycieczki w góry jak i spacery po mieście.
Gdybym był kurczakiem, zostałbym kanibalem i zjadłbym swoje skrzydełka.
Awatar użytkownika
velka

Post autor: velka »

Moja rodzina jak już jeździ do Zakopanego to wybierają tylko jedno miejsce - http://www.zol.pl/noclegi/?action=obiekt&id=894

Baaardzo miła właścicielka (teraz to przyjaciel rodziny mogę powiedzieć), pokoje czyste, ostatnio odnowione więc czuć świeżość. Jeśli ktoś nie chce mieć pokoju w centrum Zakopanego to jak najbardziej polecam. 2 Sklepy blisko i po sąsiedzku piekarnia. Droga na Olcze jest położona lekko na wzniesieniu w porównaniu do centrum Zakopanego, to widoki z okna są genialne. :) Teraz jeżdżę tam tylko, żeby auto zostawić, aby złodziejom z Palenicy etc. nie płacić. POLECAM ;-)
Awatar użytkownika
Garbaty

Samotnia

Post autor: Garbaty »

A czy ktoś mógłby polecić, lub w ogóle wie o istnieniu pewnego rodzaju "samotni", czyli np. domku czy kwatery do wynajęcia gdzieś w górach (Tatry, Pieniny), z dala od zgiełku i ludzi? Chętnie bym się tam wybrał i zresetował. Szukam, googluję i nic, ale wiem, że na Waszych doświadczeniach mogę polegać ;)
Gdybym był kurczakiem, zostałbym kanibalem i zjadłbym swoje skrzydełka.
Awatar użytkownika
myszoz

Post autor: myszoz »

Garbaty pisze:A czy ktoś mógłby polecić, lub w ogóle wie o istnieniu pewnego rodzaju "samotni",
Ciekawa sprawa. Kiedyś też miałem zadać to pytanie. Coś jednak widzę, że za bardzo nie ma odzewu, więc odświeżam temat. :-)
lukka

Post autor: lukka »

Garbaty pisze:domku czy kwatery do wynajęcia gdzieś w górach
Kiedyś mieszkałem w domku "Pod jeziorem" w Murzasichlu. Domek znajduje się w lesie poza wioską. Stąd 10 minut do Brzezin skąd można na Gąsienicową albo na przystanek na busa.
Spadają deski
Ze smreków strzelistych
Robiąc bałwana
Z zielonego turysty
ODPOWIEDZ