Kwatery sprawdzone i warte polecenia

Także o noclegach, mapach, pogodzie, literaturze...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
krzymul

Post autor: krzymul »

Agaar pisze:do Kuźnic chyba 4?
O w morde, już 4, w kwietniu było 3
Pozdrawiam.
Brudas bez łazienki z wychodkiem za stodołą.
Awatar użytkownika
Agaar

Kontakt:

Post autor: Agaar »

Napisałam CHYBA. Mogę się mylić. Na pewno coś 3-4zł. Strasznie drogie te przejazdy teraz.
"pamiętaj jak Ci praca lub jakieś studia przeszkadzają w chodzeniu po górach to rzuć to w diabły" Fenek
[galeria zdjęć] http://picasaweb.google.com/103556764021884049151
Gość

Post autor: Gość »

Czy ktoś z Was był może kiedyś w "Muraniu" i ma jakieś opinie co do niego? http://www.muran.agstudio.pl/?id=cennik

Gdyby ktoś z Was znał jakieś godne polecenia miejsce gdzie można przenocować za mniej niż 30 zł od osoby to prosiłbym o adres. Interesuje mnie Zakopane (byle nie Ustup, czy Olcza) lub Kościelisko.
madziula24

Post autor: madziula24 »

Do Kuźnic 3 zł.
Wszystko, co przeżywamy, to tylko jakieś etapy, jakieś stacje. To, co dziś wydaje się wielkim osiągnięciem, jutro odpada, bo poszliśmy już dalej. Trzeba być zawsze w drodze.

Anna Kamieńska
peper80

Post autor: peper80 »

Witam ! Macie może namiary na jakieś sprawdzone kwatery w Bukowinie Tatrzańskiej ?
Awatar użytkownika
myszoz

Post autor: myszoz »

peper80 pisze:kwatery w Bukowinie
Jeździmy od kilku lat do Stasikówki k. Bukowiny. Dla mnie OK.
Awatar użytkownika
Zawratowa

Kontakt:

Post autor: Zawratowa »

Co do Murania, to nie polecam. Właściciel lubi po przyjeździe gosci na miejsce pakować ich do innych pokoi, niż były umówione, a na koniec oznajmia, że ten pokój będzie droższy od tego, co się ustalało. Cwaniaczek.

Ja nocowałam przez dwa lata na Harendzie w Willi Wiktorii 2, płaciłam 30 zł za dobę, warunki naprawdę bardzo dobre. Daleko do centrum, więc następnym razem poszukam czegoś blizej.
Szczególnie po akcji właścicielki ostatniej. Przyjeźdzamy na miesce (mieliśmy być 3 tygodnie), a ona od wejscia nam oznajmia, że za tydzień musimy spakować manatki i przenieść się do domu obok, bo do niej przyjeżdża jakaś grupa rozwrzeszczanych dzieciaków. :? Poczułam się potraktowana zupełnie niepoważnie, nie po to dzwoniłam rezerwowac pokój już w kwietniu, żeby mieć jeszcze niedogodności.
Kłaniaj się górom, córeczko, kłaniaj się górom,
Śniegom słonecznie kipiącym, świtom tatrzańskim,
Olśniewającym lazurom, olśnionym chmurom,
Kłaniaj się córko, wysokim dniom zakopiańskim!
Aleksandra

Post autor: Aleksandra »

Pilnie potrzebuję info o jakiejś kwaterze na 2dni blisko centrum, z możliwością zostawienia auta na ok. 5dni.
Awatar użytkownika
Szarotka

Post autor: Szarotka »

Polecam super kwaterę w Novej Leśniej u przesympatycznych starszych państwa.
Maria i Jan Mick
ul. Tatrańska 225
Nova Leśna
tel. 052-4423193
kom. 0915-339363

Dzwonić najlepiej wieczorem ok 20. Cena od 7 Euro
Obrazek
------------------------------------------
"Bedzie wcioł to mnie ku sobie zabiere..."
Awatar użytkownika
mefistofeles

Kontakt:

Post autor: mefistofeles »

Szarotka pisze:tel. 052-4423193
województwo bydgoskie? ;)
Jeśli się boisz, już jesteś niewolnikiem!
Grzegorz Braun
Awatar użytkownika
Szarotka

Post autor: Szarotka »

mefistofeles pisze:województwo bydgoskie?
oj, tam, wiadomo + kierunkowy na Słowację ;-)
------------------------------------------
"Bedzie wcioł to mnie ku sobie zabiere..."
Marta

Post autor: Marta »

Może ma ktoś z was jakiś namiar na "jedynki" ? Na jakiś super warunkach mi nie zależy (byleby robale po mnie nie łaziły i był dostęp do wody), bo raczej całe dni spędzam na szlaku. Gdziekolwiek szukam, tam minimum dwuosobowy pokój proponują. Mam swoją bazę na Kalatówkach, ale szukam czegoś blisko busów.
Awatar użytkownika
andy67

Post autor: andy67 »

Marta1981 pisze: Mam swoją bazę na Kalatówkach, ale szukam czegoś blisko busów.
Skoro na Kalatówkach to po co ci busy ? :think:
Każdemu jego Everest...
Awatar użytkownika
kael

Post autor: kael »

tez miałem taki problem ale zarezerwowałem dwu osobowy tylko dla mnie dopłacając 5zł do ceny wyjsciowej
"....The world is changed. I feel it in the water. I feel it in the earth. I smell it in the air. ..."
Marta

andy67 pisze:
Marta1981 pisze: Mam swoją bazę na Kalatówkach, ale szukam czegoś blisko busów.
Skoro na Kalatówkach to po co ci busy ? :think:

Upss... Myślami byłam w górach i tak mi wyszło. Oczywiście miałam na myśli Krzeptówki (wiem, wiem...blondynka). Wolałabym bliżej busów, bo jakby nie było w którąkolwiek stronę chciałabym się udać, to wolę zaoszczędzić trochę czasu na dotarcie do centrum, a z tych moich Krzeptówek (praktycznie to już prawie Kościelisko) to kawał drogi, a poza górami to ja raczej leniwa jestem. ;-)
Marta

kael pisze:tez miałem taki problem ale zarezerwowałem dwu osobowy tylko dla mnie dopłacając 5zł do ceny wyjsciowej
Taką bazę mam na Kotelnicy (w sierpniu ubiegłego roku płaciłam 50 zł). Tak myślę, że to jedyne wyjście.
Awatar użytkownika
andy67

Post autor: andy67 »

Marta1981 pisze:
kael pisze:tez miałem taki problem ale zarezerwowałem dwu osobowy tylko dla mnie dopłacając 5zł do ceny wyjsciowej
Taką bazę mam na Kotelnicy (w sierpniu ubiegłego roku płaciłam 50 zł). Tak myślę, że to jedyne wyjście.
Praktycznie od zawsze zatrzymuję się w hoteliku "Pod Piórem" na Jaszczurówce. Mają też jedynki, co do cen to dokładnie się nie orientuję bo jako stały klient :-) jestem traktowany mocno ulgowo.

http://www.gabrysia.com.pl/polindex.htm

Najlepiej zadzwonić, bo info na stronie kuleje ;-) . Standard normalny, jedzenie w restauracji dobre, atmosfera prawie że domowa.

Nie jest to niestety blisko busów ale za to do wejścia w Olczyską 50 m. :-)
Każdemu jego Everest...
Marta

Ten temat przejrzałam raczej dokładnie i zapisałam całą kartkę z adresami, ale boję się że jak zadzwonię i gospodarz usłyszy że potrzebuję jedynkę i to na około 4 noce, to albo mi rzuci słuchawką, albo krzyknie mi tak jak w ubiegłym roku na dworcu jeden z łapaczy : "1000 zł za noc paniusiu, ha,ha..." Że to niby miało być śmieszne. :think:
Awatar użytkownika
Janek

Post autor: Janek »

Marta1981 pisze:Ten temat przejrzałam raczej dokładnie i zapisałam całą kartkę z adresami, ale boję się że jak zadzwonię i gospodarz usłyszy że potrzebuję jedynkę i to na około 4 noce, to albo mi rzuci słuchawką, albo krzyknie mi tak jak w ubiegłym roku na dworcu jeden z łapaczy : "1000 zł za noc paniusiu, ha,ha..." Że to niby miało być śmieszne. :think:
Przesadzasz. No chyba, że chodziło o okres świąteczno - noworoczny.
Jestem gorszego sortu...
Marta

Poważnie - było to w ostatnim tygodniu sierpnia pamiętnego roku 2011. Po takiej propozycji (1000 zł za noc), zapytałam co wchodzi w skład oferty w takiej cenie, facet zaczął się śmiać i zaczął kręcić bajer, ale ja już nie byłam zainteresowana żartownisiem. Następny który mnie zaczepił, też kręcił nosem na jedną osobę, ale chyba przemyślał sprawę i w końcu się dogadaliśmy. Denerwuje mnie tylko podejście tych naganiaczy. Np. nie wiedziałam że Kotelnica znajduje się 1 kilometr od centrum. No chyba że w linii prostej, a to centrum to niby jakie duże ??? No kilka lat mnie nie było w Zakopanem, ale bez przesady żeby ze mnie ... robić.
ODPOWIEDZ