MOJA WIELKA PROŚBA

Wspomnienia z pobytu w górach, relacje, plany wyjazdów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Zakochani w Tatrach

-#7
Posty: 3227
Rejestracja: pn 22 paź, 2007
Lokalizacja: Zawiercie

MOJA WIELKA PROŚBA

Post autor: Zakochani w Tatrach »

Ten rok całkiem nam wypadł z gór i innych wyjazdów. Najpierw trapiły nas różne dolegliwości, a potem małżonek miał operację na kolano . Wstawiono mu implant pod koniec sierpnia br , co wykluczyło nam całkowicie wypady w góry w tym roku. Nawet nad morze też musiałam odwołać .
W związku z tym muszę zadowolić się zdjęciami i przy okazji odkryłam że gdzieś zaginęły mi fotki z wycieczki na Kozi Wierch od strony Doliny Pięciu Stawów we wrześniu 2008 roku . Przeszukałam wszystkie dyskietki, karty pamięci z aparatów, i inne nośniki na których mam składowane zdjęcia z gór i nigdzie nie ma tych fotek. Nie mam pojęcia jak to się stało . Musiały być, bo napisałam relację z tej wycieczki pod tytułem "Kozia Dolinka, Kozi Wierch" (u mnie na stronie 39 ) i tam są zdjęcia wstawione. Niestety ImageShack ze swoją żabą w pewnym czasie zrobił się płatny i wszystkie wcześniej wstawione zdjęcia są niedostępne .
I TU MOJA WIELKA PROŚBA
Może ktoś ma możliwość, czy potrafi jakoś dotrzeć do tych zdjęć i przesłać mi je na maila na Forum.
Miałabym choć kilka - tych pokazanych - na pamiątkę .
BARDZO MI NA TYM ZALEŻY .
Wiem że Uszba miała płatną tą żabę , ale u niej to było bez problemów.
Ja nie potrafiłam sobie poradzić z dokonaniem płatności w dolarach czy euro .
JEŚLI JAKIMŚ CUDEM KOMUŚ SIĘ UDA , BĘDĘ WDZIĘCZNA DO KOŃCA ŻYCIA.

Pozdrawiam wszystkich Forumowiczów :)

Ala :)
Zakochani w Tatrach
Awatar użytkownika
Mariusz

-#8
Posty: 5759
Rejestracja: pn 15 wrz, 2003
Lokalizacja: Marki

Re: MOJA WIELKA PROŚBA

Post autor: Mariusz »

Niestety od strony forum nie mam jak pomóc, a konta w ImageShack nigdy nie miałem.
Próbowałem w wayback machine, ale tam też się nie zachowało.
Awatar użytkownika
Zakochani w Tatrach

-#7
Posty: 3227
Rejestracja: pn 22 paź, 2007
Lokalizacja: Zawiercie

Re: MOJA WIELKA PROŚBA

Post autor: Zakochani w Tatrach »

Dzięki za dobre chęci. Pozostało mi liczyć jeszcze na Uszbę, bo ona miała tą wredną żabę.

Pozdrawiam ciepło.
Ala :)
Zakochani w Tatrach
Awatar użytkownika
Mariusz

-#8
Posty: 5759
Rejestracja: pn 15 wrz, 2003
Lokalizacja: Marki

Re: MOJA WIELKA PROŚBA

Post autor: Mariusz »

Uszba pewnie nie zagląda tu zbyt często. Napisz do niej maila - podeślę ci namiar.
ODPOWIEDZ