GSB 2019

Wspomnienia z pobytu w górach, relacje, plany wyjazdów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
manfred

-#6
Posty: 1978
Rejestracja: śr 22 sie, 2007
Lokalizacja: nie wiem

GSB 2019

Post autor: manfred »

No własnie nie wiem czy to tu dawać. Ale jakby co niech to będzie oznaką, że żyje i póki co mam się dobrze chociaż coś w mnie w biodrze boli i w kolanie i kręgosłupie.
https://www.youtube.com/watch?v=gwBuYeMCPEA&t=2485s

Następny film za 30 lat postaram się umieścić.[/list]
Awatar użytkownika
Zakochani w Tatrach

-#7
Posty: 3227
Rejestracja: pn 22 paź, 2007
Lokalizacja: Zawiercie

Post autor: Zakochani w Tatrach »

manfred pisze: chociaż coś w mnie w biodrze boli i w kolanie i kręgosłupie.


No to my dopiero możemy powiedzieć gdzie i co nas boli - aż strach wymieniać :))
Krócej byłoby wypunktować co nas nie boli :))

Gratulacje. !!! kawał dobrej , górskiej roboty odstawiłeś .
Filmik fajny, ale niewiele słychać poza tym co gadasz w lasku :) . Wiało ostro – co widać , słychać i prawie że czuć .

Następny postaraj się wrzucić wcześniej niż za 30 lat , bo wtedy będę miała sto lat (jak dożyję ) i nie wiem czy jeszcze załapię na co patrzę :)) .

Miło że się odezwałeś , może i inni starzy Forumowicze też się odmeldują że żyją i – miejmy nadzieję - mają się dobrze.

Pozdrawiam . Ala :)
Zakochani w Tatrach
Awatar użytkownika
Mariusz

-#8
Posty: 5759
Rejestracja: pn 15 wrz, 2003
Lokalizacja: Marki

Post autor: Mariusz »

Obejrzałem, fajne - w dodatku 4K. Łykam wszystko związane z GSB, bo pokazuje moje ulubione ostatnio szlaki. :)
Awatar użytkownika
manfred

-#6
Posty: 1978
Rejestracja: śr 22 sie, 2007
Lokalizacja: nie wiem

Post autor: manfred »

Jest przygoda. Jak zdrowie dopisze Może z buta GSS albo rowerem Morskie Oko Hel.
MiG

-#7
Posty: 3125
Rejestracja: śr 03 mar, 2004
Lokalizacja: Wawa

Post autor: MiG »

Niezłe przejście.
13 dni - pogratulować. No, ale jak się wychodzi regularnie o 5 rano, to się zbiera efekty ;-)

Odpadł najtrudniejszy moment, czyli przekroczenie "zakopianki" - wcześniej trzeba było przechodzić przez plac budowy. To wyjaśnia, dlaczego PTTK nie zmienił przebiegu szlaku, zapewne wiedzieli, że po zakończeniu budowy będzie sensowne przejście.

Nie wiedziałem, że na Hali Łabowskiej są jakieś preferencje dla turystów z GSB. Okazuje się nawet (info z FB), że organizują spotkania wędrowców i sympatyków GSB (było w październiku).

Odcinek Cisna - Smerek jest jakiś pechowy. Też robiłem w deszczu, przy 5 st. C (w II poł. września).
Awatar użytkownika
Agaar

-#8
Posty: 5591
Rejestracja: ndz 07 sie, 2005
Lokalizacja: wielkopolska
Kontakt:

Post autor: Agaar »

No no, jeszcze trochę i forum wróci do dawnej formy ;-) Dobrze wiedzieć, że masz się ok (chyba każdego coś boli) i że nadal działasz w górach.
Awatar użytkownika
Mariusz

-#8
Posty: 5759
Rejestracja: pn 15 wrz, 2003
Lokalizacja: Marki

Post autor: Mariusz »

To własnie na Hali Łabowskiej zamieszczona jest ścienna "panorama" GSB. Widać ją trochę na panoramie sferycznej zbooya:
http://panoramy.zbooy.pl/360/show.html? ... nia&lang=p
(siedziałem zresztą wtedy w jadalni, ale w czasie wykonywania foty gdzieś polazłem, za to widać kolegę z którym wtedy wędrowałem).
Awatar użytkownika
Skazany na blok

-#1
Posty: 11
Rejestracja: wt 21 maja, 2013
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: Skazany na blok »

Obejrzałem. 2 tygodnie i to w upale. Szacun! Kto nie przeszedł nie pojmie jaki to wysiłek.
Ja szedłem jesienią, 3 tygodnie, a w Bieszczadach... przywaliło mi pół metra śniegu :D
https://goo.gl/photos/mUFe8HtCfVE7nqfP7
Jak mam czas to siedzę i myślę. Jak nie mam czasu to tylko siedzę
Awatar użytkownika
Zakochani w Tatrach

-#7
Posty: 3227
Rejestracja: pn 22 paź, 2007
Lokalizacja: Zawiercie

Post autor: Zakochani w Tatrach »

Świetna sprawa !!!
Pogodę trafiłeś super, ale ta końcówka - choć przepiękna , to do chodzenia masakra.
Możemy tylko pozazdrościć , bo to już raczej poza naszymi możliwościami.
Piękne są nasze Beskidy i aż wstyd się przyznać że tam nie jeździmy, choć mamy blisko.
Po obejrzeniu takich szlaków postanowiłam , że w tym roku bezapelacyjnie pojedziemy na kilka dni do Ustronia i tam trochę połazimy.

Dwa lata temu małżonek był w Ustroniu w Sanatorium "Równica" na rehabilitacji po tej sercowej przygodzie na Lubaniu. Zamiast zabrać eleganckie stroje na balety, zabrał kijki, buty i ubranie górskie i jak się tylko dało - szedł w góry , lub w okolice .Wyszedł pieszo na Równicę, ale na Czantorię przytomnie wyjechał. :)) .

Gratulacje !
Zakochani w Tatrach
MiG

-#7
Posty: 3125
Rejestracja: śr 03 mar, 2004
Lokalizacja: Wawa

Post autor: MiG »

Mariusz pisze:To własnie na Hali Łabowskiej zamieszczona jest ścienna "panorama" GSB. Widać ją trochę na panoramie sferycznej zbooya

Ha, będąc na Hali Łabowskiej w ogóle jej nie zauważyłem! Inna sprawa, że przybyłem do schroniska jak już powoli zmierzchało a wieczorem w jadalni było dość ciemno.
Skazany na blok pisze: Ja szedłem jesienią, 3 tygodnie, a w Bieszczadach... przywaliło mi pół metra śniegu

Odlotowo! Szczególnie jak na połowę października (tak, wiem, w górach może się to zdarzyć ;-) ). Niedługo zapomnimy, że takie zimy były jeszcze 10 lat temu.
ODPOWIEDZ