Trójmiasto

W kraju i na świecie - byliśmy, widzieliśmy, polecamy.
ODPOWIEDZ
lukka

-#3
Posty: 179
Rejestracja: wt 02 paź, 2012

Trójmiasto

Post autor: lukka »

Obrazek
Wyjechałem z domu o 14tej. Udałem się w kierunku Kokoszek. Dojechałem do ronda i skierowałem się do Matarni. Był to najniebezpieczniejszy odcinek dzisiejszej wycieczki gdyż stary dziurawy asfalt bez pobocza sprawiał że każdy wyprzedzający samochód potencjalnie mógł mnie zepchnąć z trasy. Bardzo niemiłe wrażenie. W końcu dojechałem do Matarni do ścieżki rowerowej.
Obrazek
Pojechałem na Złotą Karczmę. Stamtąd zjechałem lasem, asfaltem do Oliwy. Za Kuźnią na parkingu był chyba jakiś zlot oldtimerów bo stało kilka wiekowych pojazdów. Skierowałem się ku Spacerowej. Przeskoczyłem ją i zacząłem wspinać się na Pachołka. Przed szczytem odbiłem w stronę Sopotu. Niebieskim szlakiem zwanym Kartuskim jechałem w stronę Borodzieja. Wyjechałem na asfalt i jechałem nim aż do Gołębiewa. Tam pojechałem na Wielką Gwiazdę. Od Gwiazdy kierowałem się do centrum Sopotu.
Obrazek
Wyjechałem z lasu na miasto i wylądowałem na Monciaku. Prowadziłem rower na dół do promenady. Tłumy biły po oczach.
Wzdłuż plaży jechałem do Jelitkowa. Tam odbiłem na Oliwę. W Oliwie kierowałem się w górę Spacerowej po czym skręciłem wzdłuż ogrodzenia Zoo i wjechałem do lasu. Wyjechałem w Owczarni.
Zahaczywszy o Osowę i jezioro Osowskie wjechałem do lasu. To była ostatnia prosta drogi do domu.
Super pogoda, super możliwości. Wszystkim pedałom życzę szerokości.
Obrazek
Spadają deski
Ze smreków strzelistych
Robiąc bałwana
Z zielonego turysty
Awatar użytkownika
andy67

-#8
Posty: 9509
Rejestracja: sob 20 maja, 2006
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: andy67 »

Okolice znane mi ze spacerów :-)

A gdzie fotki z Monciaka?
Każdemu jego Everest...
lukka

-#3
Posty: 179
Rejestracja: wt 02 paź, 2012

Post autor: lukka »

andy67 pisze:A gdzie fotki z Monciaka?
Monciak to nieprzebrane tłumy. Prowadząc rower jesteś jakby z boku.
Chciałem pokazać Trójmiasto z drugiej strony to jest Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

pozdarwiam
Spadają deski
Ze smreków strzelistych
Robiąc bałwana
Z zielonego turysty
ODPOWIEDZ