FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Zagadki architektoniczne - świat
Autor Wiadomość
Janek

Wysłany: Czw 16 Lut, 2017   

W roku 2006 córka dokonywała takiego zamówienia na około miesiąc przed i nie było problemu. Ale kilka lat później zamawiając z podobnym wyprzedzeniem bilety w Rzymie do Villa Borghese, dostała grzeczną odpowiedź, że niestety brak miejsc.
Ale skończyło się dobrze - i to należałoby napisać grubą czcionką - kilka dni później dostała mail, że coś się zwolniło i jeżeli jest nadal zainteresowana to proszę bardzo.

Może to dlatego, że Villa Borghese jest muzeum prywatnym i zarazem najdroższym w całym Rzymie.

Będziecie mieszkać na campingu, tak? Od razu mówię - parking w okolicach centrum Florencji to senne marzenie. Jeżeli miejsce campingu jest koło stacji kolejowej to tylko tak.
Stacja kolejowa Florencja Santa Maria Novella jest najbliżej centrum.

mefistofeles

Wysłany: Czw 16 Lut, 2017   

Janek napisał/a:
Jeżeli miejsce campingu jest koło stacji kolejowej to tylko tak.

Tak też myślałem patrząc na google maps. Na szczescie mamy stację niedaleko campingu (nawiasem - nadal nie mogę uwierzyć, że namówiłem żonę na namiot). A camping zaklepałem w Viareggio, niby kurort, ale bedziemy na obrzeżach, są tam też ponoć publiczne (darmowe) plaże.

Za to Rzym tym razem pomijamy, polecimy sobie samolotem kiedyś dalej od szczytu sezonu.

Odpowiedz do tematu