Jak zamieścić fotkę na forum?

Tradycyjna i cyfrowa: galerie, techniki, sprzęt, fotozagadki.
uszba

-#6
Posty: 1612
Rejestracja: ndz 08 maja, 2005
Lokalizacja: Niemcy

Post autor: uszba »

Zakochani w Tatrach pisze:Nie mam pojęcia od czego zacząć, żeby zapłacić ten roczny abonament

Dopiero teraz przeczytałam posta ale i tak nie mogłabym Ci pomóc. Wszelkie tego typu roboty załatwia mój mąż. Zapłacił mi za rok z góry. Jestem bardzo zadowolona, sprawnie idzie ładowanie zdjęć.
Awatar użytkownika
Zakochani w Tatrach

-#7
Posty: 3227
Rejestracja: pn 22 paź, 2007
Lokalizacja: Zawiercie

Post autor: Zakochani w Tatrach »

Doszłam do ładu z TinyPic , do którego link podał Janek - ostatnią relację zrobiłam z nim.
Prosty , ale trzeba się trochę poszarpać z reklamami i wpisywaniem haseł co jakiś czas....
To niezbyt wysoka cena darmowego przekazywania fotek .... może być :D .

Z Fotosikiem jakoś nie mogłam sobie poradzić - tylko małe zdjęcia mi wchodziły.

Przeżyję jakoś tą żabę :)) .
Zakochani w Tatrach
Awatar użytkownika
luna19

-#3
Posty: 189
Rejestracja: pn 11 mar, 2013
Lokalizacja: Lubelskie
Kontakt:

Post autor: luna19 »

Zakochani w Tatrach, TinyPic zamienia po jakimś czasie zdjecia.. hostowalam tam kiedys na bloga kulinarnego a po jakimś czasie mialam na blogu zupełnie inne, nie moje zdjęcia , nie polecam
ǝןz oןʎq ǝıu ıɯ ʎq ıɯɐbou ʎɹọb op oןǝuɐʇs ǝıɔʎz
Awatar użytkownika
Zakochani w Tatrach

-#7
Posty: 3227
Rejestracja: pn 22 paź, 2007
Lokalizacja: Zawiercie

Post autor: Zakochani w Tatrach »

luna19 pisze:po jakimś czasie mialam na blogu zupełnie inne, nie moje zdjęcia
:O No to ładnie :? ........ a teraz jakim hostujesz ?
Zakochani w Tatrach
Awatar użytkownika
luna19

-#3
Posty: 189
Rejestracja: pn 11 mar, 2013
Lokalizacja: Lubelskie
Kontakt:

Post autor: luna19 »

teraz mam wszystkie albumy na googlach .. bardzo duzo miejsca i bezpłatnie, a zdjęcia duze i nie zniszczone, nalepiej połączyć z picasą i przez picase przesyłać.
ǝןz oןʎq ǝıu ıɯ ʎq ıɯɐbou ʎɹọb op oןǝuɐʇs ǝıɔʎz
uszba

-#6
Posty: 1612
Rejestracja: ndz 08 maja, 2005
Lokalizacja: Niemcy

Post autor: uszba »

W zeszłym roku zapłaciłam 14 euro za ImageShack a w tym roku żądają już 35 euro. No, ode mnie nie dostaną.
Awatar użytkownika
mefistofeles

-#10
Posty: 17204
Rejestracja: pt 25 cze, 2004
Lokalizacja: Inowrocław
Kontakt:

Post autor: mefistofeles »

uszba pisze:W zeszłym roku zapłaciłam 14 euro za ImageShack a w tym roku żądają już 35 euro. No, ode mnie nie dostaną.
Troche się niestety popsuło. W tej chwili darmowy zdaje się jest http://imgur.com

test:
Obrazek
Jeśli się boisz, już jesteś niewolnikiem!
Grzegorz Braun
uszba

-#6
Posty: 1612
Rejestracja: ndz 08 maja, 2005
Lokalizacja: Niemcy

Post autor: uszba »

mefistofeles pisze:W tej chwili darmowy zdaje się jest http://imgur.com
Znalazłam więcej darmowych, także niemieckojęzycznych. Problem w tym że te darmowe przechowują fotki tylko przez jakiś czas, pół roku do roku. Imageshake bardzo mi pasował, tam też mam większość moich albumów. 14 euro uznałam za w miarę przyzwoitą cenę ale wkurzyła mnie ta bezwstydność z jaką bez uprzedzenia podwyższyli cenę. I to niemało. chociaż bardzo chciałabym z tego hostingu nadal korzystać to się zawzięłam - nie i koniec. Chamskie traktowanie klientów i ściąganie majtek przez głowę. I tyle.
Awatar użytkownika
mefistofeles

-#10
Posty: 17204
Rejestracja: pt 25 cze, 2004
Lokalizacja: Inowrocław
Kontakt:

Post autor: mefistofeles »

flickr daje 1TB na zdjęcia za darmo, nie wiem jak wyglada kwestia hotlinkowania. Ja w tej chwili korzystam z chmury Microsoftu, załapałem się na promocję 100GB na 2 lata za darmo.
Jeśli się boisz, już jesteś niewolnikiem!
Grzegorz Braun
Awatar użytkownika
Janek

-#10
Posty: 19437
Rejestracja: wt 26 kwie, 2005

Post autor: Janek »

nalazłam więcej darmowych, także niemieckojęzycznych. Problem w tym że te darmowe przechowują fotki tylko przez jakiś czas, pół roku do roku. Imageshake bardzo mi pasował, tam też mam większość moich albumów. 14 euro uznałam za w miarę przyzwoitą cenę ale wkurzyła mnie ta bezwstydność z jaką bez uprzedzenia podwyższyli cenę. I to niemało. chociaż bardzo chciałabym z tego hostingu nadal korzystać to się zawzięłam - nie i koniec. Chamskie traktowanie klientów i ściąganie majtek przez głowę. I tyle.
_________________
Google + (Picasa) najlepsza. Praktycznie za darmo jak się nie przekracza rozmiaru zdjęcia (nie pamiętam dokładnie ile ale format wielki praktycznie nie używany)
Jestem gorszego sortu...
Awatar użytkownika
mefistofeles

-#10
Posty: 17204
Rejestracja: pt 25 cze, 2004
Lokalizacja: Inowrocław
Kontakt:

Post autor: mefistofeles »

ale trudno sie hotlinkuje do forum
Jeśli się boisz, już jesteś niewolnikiem!
Grzegorz Braun
Awatar użytkownika
Basia Z.

-#7
Posty: 4974
Rejestracja: sob 11 lis, 2006
Kontakt:

Post autor: Basia Z. »

mefistofeles pisze:ale trudno sie hotlinkuje do forum
No bez przesady, dwa kliknięcia i dwa wpisy.
Od samego początku korzystania z forów korzystam z "Picasy" i uważam za najwygodniejszą. Nic mi jeszcze nie znikło.

Zaś na google+ denerwuje mnie co innego - a mianowicie to co sami robią z moimi zdjęciami - np. tworzą historyjki, których ja wcale nie chcę.
Najlepszy na świecie kurs przewodnicki :)
http://www.skpg.gliwice.pl/kurs/
Awatar użytkownika
Janek

-#10
Posty: 19437
Rejestracja: wt 26 kwie, 2005

Post autor: Janek »

a mianowicie to co sami robią z moimi zdjęciami - np. tworzą historyjki, których ja wcale nie chcę.
_________________
Wyłącz w ustawwieniach
Jestem gorszego sortu...
ODPOWIEDZ