Polecam-Odradzam kupno...

Buty, odzież, plecaki, śpiwory, akcesoria i sprzęt górski...
Awatar użytkownika
Salek

-#5
Posty: 896
Rejestracja: śr 20 lip, 2005
Lokalizacja: Górki

Post autor: Salek »

Fajne bluzy polarkowe cienkie (20) marki Quechua są w decathlonach za 24.99 - kupiłem sobie 3 sztuki. Spełniają swoją rolę, a w takiej cenie uważam, że nawet jakby miało się z nimi coś stać po sezonie to warto. Sprawiają bardzo dobre wrażenie, a poza tym mając 3 szt i nosząc naprzemiennie szybko ich raczej nie zniszcze :D

T.
Marta

-#2
Posty: 76
Rejestracja: wt 13 gru, 2011
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: Marta »

Niedawno zakochałam się w Tatrach ponownie, w związku z tym kompletuję ekwipunek. Od znajomego dostałam termos firmy ESBIT - jak dla mnie rewelacja. Mam wersję litrową. Dobrze trzyma ciepło, jest poręczny. Dostałam używany, ale w stanie idealnym. W nowym są dwa rodzaje korków i dwa kubki, ja mam po jednym, ale pomimo tego polecam.
Jeśli chodzi o plecaki, to zgadzam się z kilkoma osobami, że te stare (nawet nieznanych firm) są o wiele bardziej wytrzymałe niż te dostępne aktualnie. Ze względu na ich ceny czasami warto poszukać w rzeczach używanych. ;-)
Awatar użytkownika
Agaar

-#8
Posty: 5592
Rejestracja: ndz 07 sie, 2005
Lokalizacja: wielkopolska
Kontakt:

Post autor: Agaar »

Salek pisze:Fajne bluzy polarkowe cienkie (20) marki Quechua są w decathlonach za 24.99
Nie mechacą się?
Szukam właśnie czegoś cienkiego i raczej bez stójki i zamka (zawsze mnie denerwuje, gdy zakładam pod softshell). Chyba muszę się wybrać z tymże softshellem i spróbować jednej opcji i drugiej.

"Macałam" te ciut droższe polarki ze stójką i z zamkiem. Wydawały się o wiele lepsze jakościowo.

Kupiłam też na prezent ten cienki i zastanawiam się jednak czy nie wymienić.
"pamiętaj jak Ci praca lub jakieś studia przeszkadzają w chodzeniu po górach to rzuć to w diabły" Fenek
[galeria zdjęć] http://picasaweb.google.com/103556764021884049151
Awatar użytkownika
mefistofeles

-#10
Posty: 17204
Rejestracja: pt 25 cze, 2004
Lokalizacja: Inowrocław
Kontakt:

Post autor: mefistofeles »

ja mam ten droższy ze stójką - sząłu nie robi, na gołe ciało niezbyt przyjemny.
Jeśli się boisz, już jesteś niewolnikiem!
Grzegorz Braun
Awatar użytkownika
Dragan

-#6
Posty: 1221
Rejestracja: śr 31 sty, 2007
Lokalizacja: Okolice Torunia

Post autor: Dragan »

Agaar pisze:
Salek pisze:Fajne bluzy polarkowe cienkie (20) marki Quechua są w decathlonach za 24.99
Nie mechacą się?
Szukam właśnie czegoś cienkiego i raczej bez stójki i zamka (zawsze mnie denerwuje, gdy zakładam pod softshell). Chyba muszę się wybrać z tymże softshellem i spróbować jednej opcji i drugiej.

"Macałam" te ciut droższe polarki ze stójką i z zamkiem. Wydawały się o wiele lepsze jakościowo.

Kupiłam też na prezent ten cienki i zastanawiam się jednak czy nie wymienić.
Ja mam 2 te tańsze, jestem zadowolony, wole je niż te grubsze ze stójką. I nie zauważyłem żeby się mechaciły.
"Czasem się leci ładnie, czasem się na dupę spadnie..." (P.Bukartyk)
Awatar użytkownika
Mariusz

-#8
Posty: 5759
Rejestracja: pn 15 wrz, 2003
Lokalizacja: Marki

Post autor: Mariusz »

Agaar pisze:Szukam właśnie czegoś cienkiego i raczej bez stójki i zamka
No ale jak to - Kłeczę będziesz kupowac? :O ;)
Awatar użytkownika
Agaar

-#8
Posty: 5592
Rejestracja: ndz 07 sie, 2005
Lokalizacja: wielkopolska
Kontakt:

Post autor: Agaar »

Mariusz pisze:No ale jak to - Kłeczę będziesz kupowac?
Miałam ten polarek dostać... ale firma się zbuntowała. :)) Wydaje mi się fajny, bo cieniutki i bez zamka. Idealny na wiosnę/jesień w górach. Co do jakości - od Kłeczy dużo wymagać nie będę, niech 2 lata chociaż pociągnie. ;)
"pamiętaj jak Ci praca lub jakieś studia przeszkadzają w chodzeniu po górach to rzuć to w diabły" Fenek
[galeria zdjęć] http://picasaweb.google.com/103556764021884049151
Awatar użytkownika
Smolik

-#6
Posty: 1619
Rejestracja: pn 30 lip, 2007
Lokalizacja: Podhale

Post autor: Smolik »

to zrób se na drutach :P :))
"Góry są środkiem, celem jest człowiek.
Nie chodzi o to aby wejść na szczyt, robi się to,
aby stać się kimś lepszym."
Awatar użytkownika
Agaar

-#8
Posty: 5592
Rejestracja: ndz 07 sie, 2005
Lokalizacja: wielkopolska
Kontakt:

Post autor: Agaar »

Nie bądź taki dowcipny Kolego... :-P
Erę golfów w górach już przeszłam. 8)
"pamiętaj jak Ci praca lub jakieś studia przeszkadzają w chodzeniu po górach to rzuć to w diabły" Fenek
[galeria zdjęć] http://picasaweb.google.com/103556764021884049151
świster

-#6
Posty: 1981
Rejestracja: śr 05 mar, 2008

Post autor: świster »

Agaar pisze:Szukam właśnie czegoś cienkiego i raczej bez stójki i zamka
Co to jest zamek to wiem, ale co to stójka to nie :?
Już znalazłem - "Stójka - odmiana stojącego kołnierza okrywającego szyję na całym jej obwodzie lub znacznej części obwodu, typowy m.in. w tradycyjnych strojach białoruskich, także chińskich "

Ja zakładam cienki polarek bez zamka i stójki (jakiś bardzo tani "no name") pod bardzo drogi softshell ;-)
Awatar użytkownika
Agaar

-#8
Posty: 5592
Rejestracja: ndz 07 sie, 2005
Lokalizacja: wielkopolska
Kontakt:

Post autor: Agaar »

Ja zakładam polarek z zamkiem na całej długość i stójką - bo taki mam i nie widzę potrzeby zmiany. Tutaj bardziej pytam pod kątem zapewnienia komfortu mojej Towarzyszce podróży wszelakich. :)
"pamiętaj jak Ci praca lub jakieś studia przeszkadzają w chodzeniu po górach to rzuć to w diabły" Fenek
[galeria zdjęć] http://picasaweb.google.com/103556764021884049151
Awatar użytkownika
ruda

-#7
Posty: 4898
Rejestracja: śr 23 lis, 2005
Lokalizacja: Kielce/Wawa

Post autor: ruda »

nie wiem czy w 4F nie znajdziesz czegoś co opisujesz Agaar, ale nie wiem czy był to akurat polarek czy jakaś grubsza termiczna bluza, bo nie przyglądałam się temu uważnie.
wędrowiec

-#2
Posty: 62
Rejestracja: pt 18 maja, 2012
Lokalizacja: Kraków

Post autor: wędrowiec »

Witam. Mam wielka prosbe. Jezeli ktos kupil takie buty lub mial jakas stycznosc z nimi bardzo bym prosil o opinie na ich temat. zastanawiam sie nad kupnem takich tylko prosil bym o jakas rade/informacje...... a to model. La Sportiva FC 3.0 GTX

http://sklep.taternik-skl...osCsid=gylnwuae
Wiolcia88r

-#1
Posty: 18
Rejestracja: ndz 15 kwie, 2012
Lokalizacja: Far far away

Post autor: Wiolcia88r »

Wszystkim Paniom polecam buty : Piz Palu Gtx Lady Meindl. Są bardzo wygodne, nie obtarły i są ciepłe! (miałam je pierwszy raz na nogach i zdały egzamin celująco)! ;-)
ODPOWIEDZ